Podpowiedź do konkursu!

Z racji tego, że ogłosiłam KONKURS i jeszcze nikt z Was nie zaproponował zawodu zbliżonego do tego, który dziś bym wykonywała, gdyby nie pewne losowe pułapki, postanowiłam dać Wam bardziej konkretną podpowiedź 🙂 Żeby nie było- jestem zafascynowana Waszymi propozycjami i myślę, że mogę uznać je za komplementy 🙂

Podpowiadam zatem: porzućcie humanistyczne zawody 🙂

Reklama

24 myśli na temat “Podpowiedź do konkursu!

 1. Logopeda, przedszkolanka, fizjoterapeutka, pediatra (to mi się przyśniło), przewodnik/pilot wycieczek, korepetytorka, kuratorka, położna. Mój szósty zmysł mi mówi, że któreś z tych!

  Polubione przez 1 osoba

 2. Chcesz zostać spawaczem? Nie powiem żebyś wiele ułatwiła… W akcie desperacji w środku nocy zadzwoniłem do wróżki prowadzącej swój program na Polsacie, przepowiedziała mi że będę piękny i bogaty, ale odpowiedzi na Twoje pytanie nie znała… 😦 Daj więcej wskazówek!!! Chyba że chcesz mnie mieć na sumieniu?

  Polubienie

 3. Owa wróżka przepowiedziała mi też że w 2019 roku wyjdę za mąż… A to wcale mnie nie cieszy bo nigdy nie gustowałem w facetach… Widzisz do czego doprowadziłaś? 🙂 W żadnej wcześniejszej odpowiedzi nie byłem blisko??? Zlituj się bo jestem zdesperowany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (i trochę nie wyspany)

  Polubienie

 4. Niby wiem już w jakim kierunku mam iść a jednak w głowie mam chaos… (choć w moim przypadku to nic nadzwyczajnego… Chcesz się zajmować opracowywaniem senników? Tłumaczeniem snów? Badaniami nad sensem snów? Samymi snami? Zaburzeniami snu?

  Polubienie

 5. Pozostaje ten wróż. Mojej znajomej obiecał w łonie zmienić płeć dziecka, bo wróże wszystko mogą. Fotografowie również potrafią tak wyszczuplić, ż można od razu iść na wybieg.
  Serdecznie pozdrawiam

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s