Ogłaszam KONKURS!!

Dostałam paczkę-nagrodę 🙂

Konkurs ogłosiła Dziubasowa, zgłosiły się bodajże 3 osoby, a miejsc było 3 😛 Takim oto sposobem wygrałam 🙂 Moją nagrodę możecie podziwiać na poniższych zdjęciach. Ja osobiście nie mogę się napatrzeć na te wszystkie cudowne niespodzianki:

 

Dziubasowa sprawiła mi tak ogromną radość, że postanowiłam kontynuować tę szczęśliwą serię i ogłosić konkurs u siebie. Chciałam uniknąć tematów dotyczących bezpośrednio mnie, bo wydaje mi się to mało skromne, ale się nie udało 😛 😛 😛 Więc pytanie dotyczy mnie. Oto ono:

Kim prawdopodobnie byłabym dziś zawodowo, gdyby nie pewne losowe zawirowania?

Mała podpowiedź 1: nie dążyłam do tego, aby zostać podróżnikiem pomimo, iż wskazują na to moje zainteresowania. To powołanie obudziło się we mnie troszkę za późno.

Mała podpowiedź 2: skończyłam studia z pedagogiki specjalnej i specjalizację z arteterapii w zakresie sztuk plastycznych, ale nie wykonuję tego zawodu i nie zamierzam, gdyż po 3 latach studiowania dowiedziałam się o sobie kluczowej rzeczy: że (oprócz Krystiana) nie lubię dzieci 😉

Jestem mega ciekawa Waszych propozycji! Nagrodzę 2-3 osoby, których odpowiedzi będą najbardziej zbliżone do owego zawodu.

Powodzenia! 🙂

P.S. Na zakończenie zapraszam wszystkich do odwiedzenia bloga, który jest moim największym odkryciem ostatnich tygodni. Autorka ma tak niesamowitą wyobraźnię i łączy ją tak wyjątkowo ze świetnym, nienachalnym poczuciem humoru, że muszę ją polecić 🙂 Oto Anna!

59 myśli w temacie “Ogłaszam KONKURS!!

 1. Grasz na jakimś instrumencie? 🙂 Śpiewałaś w chórze to może piosenkarka? 🙂 Zastanawiam się co by do Ciebie pasowało i raczej to nie jest żadna spokojna praca… Saper? Ochroniarz w dyskotece? 🙂 Więcej wskazówek! Ale tylko dla mnie 🙂

  Polubienie

 2. Psycholog? 🙂 Latarnik? 🙂 Przewodnik wycieczek? Zlituj się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No, chyba nie powiesz że tak jak ja marzysz by grać w pornusach albo zostać księdzem?!!!

  Polubienie

 3. Jesteś dziennikarską, masz ten dar pisania, więc z pewnością książka wcześniej czy później się ukaże, jestem o to spokojna. Tylko ma być z pazurem i zdjęciami.
  Gdybyś została w Polsce, wylądowałabyś w poradni i utonęła w górze papierów.
  Serdeczności zasyłam

  Polubione przez 1 osoba

 4. Archeolog: szukanie narzędzi na Bliskim Wschodzie, kopanie w egipskim piachu, odkrywanie śladów człowieka w Indii. Byłabyś świetna w dokumentowaniu przeszłości.
  Pozdrawiam

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s